Antalya
Yayın Tarihi : 01.09.202207:30
Güncelleme Tarihi : 31.08.202217:30
A
GÜNDEM , POLİTİKA
AK Parti Manavgat'a Erol getirildi
AK Parti Manavgat'a Erol getirildi

 AK PARTİ'nin Manavgat ilçesinde, yeniden yapılanma amacıyla bir süre önce istifa eden yönetimin yerine yeniden yönetim kurulu oluşturulması için eski başkan Ahmet Ali Erol görevlendirildi.

AK Parti Manavgat ilçe yönetim kurulu üyeleri bir süre önce, yeniden yapılanma çerçevesinde görevlerinden istifa etti. İstifaların ardından AK Parti Genel Merkezinden yetkililer ilçeye gelerek partililerle çeşitli görüş alışverişinde bulundu. Yapılan değerlendirmelerin ardından AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı'na istifa eden Ahmet Ali Erol yeniden getirildi.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Genel Merkezimizin tensipleriyle yeniden Manavgat İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Ali Erol'a mazbatasını verdik. Rabbim muvaffak kılsın" dedi. AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı'na getirilen Ahmet Ali Erol da "Genel Merkezimizin tensipleri, il başkanımızın takdiri ile yeniden AK Parti Manavgat İlçe Başkanlığı görevine layık görüldüm. İl Başkanımızdan mazbatamızı aldık. Partimizin 2023 hedefleri doğrultusunda şahsımı bu göreve tekrar layık gören kıymetli büyüklerime güvenleri ve destekleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu. DHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: