Antalya
01.09.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Kepez’de gönüllere dokunacağız
Kepez’de gönüllere dokunacağız

MHP Kepez İlçe Başkanlığı görevine atanan Servet Ersoy, Türkiye’deki birçok ilden kalabalık olan Kepez’de gönüllere dokunacaklarını ve sıkmadık el bırakmayacaklarını söyledi

 

MHP Kepez İlçe Başkanı Mehmet Seyyar’ın görevinden azlini istemesinin ardından Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından Kepez İlçe Başkanlığı'na atanan Servet Ersoy, Kepez İlçe Binasında törenle bayrağı teslim almıştı. Yıllardır MHP bünyesinde çeşitli kademelerde görev alan Ersoy, Kepez gibi nüfusu 700 bine yaklaşan bir ilçede MHP İlçe başkanlığı görevini üstlenmenin onurunu yaşadığını ve sorumluluğunun da farkında olduğunu söyledi.

AYNI SORUMLULUKLA ÇALIŞMAYA DEVAM

İlçede yaşadığını ve iş yaptığını belirten Ersoy, ilçeyi de yakından tanıdığını söyledi. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de yeni görevinin sorumluluğuyla çalışmaya devam edeceğini belirten Ersoy, “İlçemiz birçok şehirden insanın yaşadığı, nüfusu yoğun bir yer. Nüfusu 700 bine yaklaştı. Görev süremiz boyunca arkadaşlarımızla birlikte herkese ulaşmaya çalışacak ve gönüllerine dokunacağız. Kepez’de dokunmadık gönül, sıkmadık el bırakmayacağız. Bayrağı en iyi şekilde taşıyacağıma inanıyorum” dedi.

kutu

SERVET ERSOY KİMDİR?

Servet Ersoy; 1978 yılında Konya'nın Beyşehir ilçesinde doğdu.Babası Aksekili, Annesi Beyşehirli olan Ersoy, yörük kültürüyle büyüdü.İlk ve orta öğretimini Beyşehir'de tamamladıktan sonra 1993 yılında erken yaşta ticaret hayatına atılan Ersoy, tekstil ve inşaat sektöründe İstanbul ve Antalya'da faaliyette bulunuyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik ve başkanlık yaptı.2004 yılı yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Encümen adayı ve 26. Dönem Antalya Milletvekili adayı olan Ersoy,MHP İstanbul teşkilatlarında ve Antalya İl Yönetim kurulunda çeşitli kademelerde görevler aldı.

Murat ŞENTÜRK

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: