Antalya
24.08.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
İyilik çadırında aşure ikramı
İyilik çadırında aşure ikramı

İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Mesut Emrah Yıldırımlar, muharrem ayı dolayısıyla aşure ikramında bulundu. Aşure etkinliğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

İYİ Parti Kepez İlçe Teşkilatı, Özdilek AVM önünde kurulan İyilik çadırında partililere ve vatandaşlara Muharrem ayı münasebetiyle aşure dağıttı. İyi Parti Kepez ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen Aşure etkinliğine İyi Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, Antalya Milletvekilleri Hasan Subaşı ve Feridun Bahşi, Konyaaltı İlçe Başkanı Serap Kaya, Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur, kurucular kurulu üyesi Başak Karataş, Kurucular kurulu üyesi Neşe Toker, İl Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Ulaşım A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kavşut, Anet A.Ş. Genel Müdürü Mesut Kocagöz, Korkuteli Meclis üyesi İrfan Yılmaz, il başkan yardımcısı Şenel Tola ve parti üyeleri katıldı.

BİRLİK VE BERABERLİĞİN SİMGESİ

Aşure etkinliği ile ilgili konuşan İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Mesut Emrah Yıldırımlar, “Bizim amacımız; insanların bir araya gelerek kardeşçe yaşamasıdır. Aşure dayanışmanın ifadesi, birlik ve beraberliğin simgesidir. İnsana insan olduğu için değer vererek, birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde, karşılıklı saygı çerçevesinde, birbirimize sevgi penceresinden bakarak güzel bir Türkiye, güzel bir dünya oluşturabiliriz diyoruz. İnşallah bugünlerde pekişen bu birlik daimi olur. Ben aşure ikramımıza gelen tüm vatandaşlarımıza ve bu etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Murat ŞENTÜRK

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: