Antalya
05.08.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
İsmail İltemir'e kutlama ziyareti
İsmail İltemir'e kutlama ziyareti

Kepez Müteahhitler Derneği(KEMDER) Başkanı Mehmet Ali Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği(ANTMÜTDER) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail İltemir’e kutlama ziyareti gerçekleştirdi.  

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği’nde Atılgan Sert’in istifasının ardından yönetim kurulu tarafından yeni başkan seçilen İsmail İltemir’e ilk tebrik ziyaretini Kepez Müteahhitler Derneği (KEMDER) gerçekleştirdi. KEMDER Başkanı Mehmet Ali Ünal ve Yönetim Kurulu üyeleri, İsmail İltemir ve ekibine başarı dileklerinde bulundu.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İltemir ise “Birlikten kuvvet doğar” inancıyla hep birlikte el ele vererek sektördeki sorunların çözümüne katkı koyacaklarını ve çıtayı daha yukarıya çıkarmak için çaba harcayacaklarını söyledi.  

İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

KEMDER Başkanı Ünal da tıpkı kendi derneklerinin üstlendiği misyon gibi ANTMÜTDER ile birlikte inşaat sektörünün yaşadığı bu zor günlerde sektörün önünü açacak, müteahhitlere nefes aldıracak kararların alınmasını diledi.  Ünal, “Sayın İsmail İlter’in üyelerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap verecek hizmetlere imza atacağına tüm kalbimle inanıyorum. Bu kutsal görevde kendisine ve ekibine başarılar diliyorum” dedi. Murat ŞENTÜRK

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: