Antalya
27.07.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Turizm yolları genişletiliyor
Turizm yolları genişletiliyor

Manavgat Belediyesi, Sorgun - Side Mahallelerini birbirine bağlayan turizm yolu Adnan Menderes Bulvarı’nda yol genişletme ve düzenleme çalışması başlattı. 

Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü yol genişletme çalışmalarında mevcut yol, 20 metre genişliğe çıkarıldı. Daha önce trafik akışını olumsuz etkileyen 3 şeritli yol, çalışmanın tamamlanmasının ardından 4 şerit olarak kullanıma açılacak. Oteller bölgesinde yaz aylarında turizmin yoğun olması nedeniyle turistlerin sıklıkla kullandığı yolda, trafiğin düzenli hale getirilmesi oldukça memnuniyet yarattı.

TURİZME HAYARLI OLSUN

Çalışmaları denetleyen Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen,  “Sorgun ve Side’yi birbirine bağlayan ve yoğun olarak kullanılan turizm bağlantı yolunda yaptığımız yol genişletme çalışmaları ulaşımı kolaylaştıracak. Bölgeye gelen yerli ve yabancı konuklarımız daha ferah bir yolda seyir etmiş olacak. Turizm yollarındaki düzenleme çalışmalarımız planlarımız dahilinde devam edecek. Manavgat’ımızı geleceğini düşünerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yeni yolumuz bölgemize ve turizmimize hayırlı uğurlu olsun” dedi. HABER MERKEZİ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: