Antalya
01.07.2022
A
GÜNDEM
Eşref Ural, Burdur il başkanı oldu
Eşref Ural, Burdur il  başkanı oldu

Antalya’da yerel siyasetin aktif isimlerinden biri olan ve halen Kepez Belediyesi’nde Gelecek Partisi’nin meclis üyesi olan Mali Müşavir Eşref Ural, partisinin Burdur İl Başkanlığı’na atandı. 

Ahmet Davutoğlu’nun liderliğindeki Gelecek Partisi saflarına geçtiğimiz aylarda katılan ve 9 Mart’ta Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ural, önceki gün Ankara’ya çağrılarak yeni görevi tevdi edildi. Genel merkezdeki görevinin yanı sıra Gelecek Partisi Burdur İl Başkanlığı görevini de üstlenen Ural, yetki belgesini Genel Merkez Teşkilat Başkanı Selim Temurci’den alarak görevine başladı.

 

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Yeni görevini önceki gün sosyal medya hesaplarından duyuran Eşref Ural, “Bugün itibarıyla Gelecek Partisi Burdur İl Başkanı olarak görevlendirildim. Yetki belgesini Teşkilat başkanımız sayın Selim Temurci’den aldım. Ülkemizin, Teke-Göller yöresinin ve elbette doğduğum ve büyüdüğüm şehir olarak Burdurumuzun gelişimi noktasında bir partici olarak değil, Burdur sevdalısı bir nefer olarak görev yapmaya çalışacağım” dedi. HABER MERKEZİ

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: