Antalya
27.06.2022
A
GÜNDEM , KÜLTÜR-SANAT
Anadolu Efes’ten farklı bir gösteri
Anadolu Efes’ten  farklı bir gösteri

Anadolu Efes tarafından 2018 yılında kurulan “Pub-Up Mavi Sahne Projesi”nin beşinci etkinliği “Yazarlar Ormanı” konseptiyle Antalya Shaker’da gerçekleştirildi. Pub-Up Mavi Sahne etkinliğinde Berkay Ateş, konukları Damla Sönmez ve Güven Murat ile birlikte sahneye çıktı. 

Tam 35 yıldır kesintisiz olarak kültür-sanatı destekleyen Anadolu Efes, , 2018 yılında sanatın sürdürülebilir ve erişilebilir olması amacıyla kurduğu Mavi Sahne platformunu oyuncu Berkay Ateş’le yeme-içme ve eğlence mekânlarına taşıdı. “Pub-Up Mavi Sahne” projesinin beşinci etkinliği “Yazarlar Ormanı” konseptiyle Antalya Shaker’da gerçekleştirildi.  Berkay Ateş, konukları Damla Sönmez ve Güven Murat ile sahnedeydi.  

HER SEYİRCİ İÇİN TOHUM

Sanatçılar, okudukları insana ve aşka dair şiirler ve üzerine gerçekleştirdikleri söyleşinin yanı sıra akustik gitar performansıyla da izleyicilere keyifli bir sanat deneyimi yaşattılar. Yazarlar Ormanı etkinliklerinde okuyucusuna örnek olmuş, yol göstermiş yazarların eserlerine ve hayatlarından kesitlere yer veriliyor. Dört farklı kentte en az bir kez düzenlenecek olan Yazarlar Ormanı etkinliğine katılan her izleyici için Anadolu Efes, insan elinin ulaşamadığı sarp alanlarda tohum dikecek.

EFES, SANATI DESTEKLİYOR

Anadolu Efes’in kültür sanata +1 değer katan Mavi Sahne platformunun bu yeni projesiyle ilgili konuşan şirketin Grup Kurumsal İletişim Direktörü Selda Susal Saatçi “Bu proje ile Mavi Sahne, içeriğindeki Yazarlar Ormanı ile aynı zamanda çevreci rolünü de üstlenerek, yine mekândan bağımsız olarak hayatla dolan her anı kültür sanatla zenginleştirmeye devam ediyor.” dedi.  Berkay Ateş ise   “Sanatseverlerle tiyatro salonları dışında farklı mekânlarda buluşmak da sergilenen performansı başka bir boyuta taşıyor. Pub-UpMavi Sahne projesinde, kültür sanata her an her yerde kesintisiz destek veren bir şirket olan Anadolu Efes ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyorum.” diye konuştu.  HABER MERKEZİ

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: