Antalya
27.06.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
CHP, KEPEZ'DE İDDİALI
CHP, KEPEZ'DE İDDİALI

CHP Kepez Danışma Kurulu toplantısı hafta sonu Yeni Mahalle Semt Evi’nde yapıldı. Toplantıda konuşan CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, "Halkın iktidarını sandıktan çıkarana kadar gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" dedi

CHP tarafından hafta sonu Yeni Mahalle Semt Evi’nde Danışma Kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantıya CHP İl Başkanı Nuri Cengiz, CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı, Çetin Osman Budak, Aydın Özer, Rafet Zeybek, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Melek Çoban, meclis üyeleri, geçmiş dönem ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

HER KESİMİ ZİYARET ETTİK

Açılış konuşmasını yapan CHP Kepez İlçe Başkanı Önder Kurnaz, danışma kurulunda partililer ile bir arada olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirtti. Göreve geldikleri günden beri CHP Kepez İlçe Başkanlığı olarak yaptıkları çalışmaları anlatan Kurnaz, "2 buçuk yıldır görev aldığımız örgütümüz için ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan, COVİD 19 pandemi sürecinin etkilerini, bütün dünyada olduğu gibi bizlerde ilçemizde hissettik. Etkilerini başta bilmediğimiz bu süreci, tüm sağlık tehditlerine rağmen halkımıza ve esnafımıza maske ve dezenfekten dağıtımı yaparak gerçekleştirdik. Aynı zamanda pandemi süresi boyunca genel merkezimizin üretmiş olduğu politikaları ilçemizdeki her çevreye ulaştırmaya çalıştık.  Mahallelerimizde üye toplantıları yaparak komitelerimizi ve öbeklerimizi oluşturduk. 29 Ekim'de geniş katılımlı araç konvoyumuz ile Cumhuriyet Bayramımızı örgütümüze yakışır bir şekilde kutladık" dedi.

YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

Kepez’de ihtiyaç sahibi 4 bin 600 aileye gıda paketi dağıttıklarını ifade eden Kurnaz, "Pandemi sürecinde evlerinden çıkamayan vatandaşlarımıza ücretsiz ekmek dağıtımı yaptık. Kepez’imizin mahallelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek sorunlarını dinledik. Mazıdağı projesinde mağdur olan vatandaşlarımızın taleplerini Kepez Belediyesi önünde basın açıklaması ile dile getirdik. Kepez’li hemşerilerimizin düğün, cenaze ve mevlütlerine katılarak iyi günde kötü günde yanlarında olduk. Muhtarlarımızı yerlerinde ziyaret ettik. Ayrıca Kepez ilçemizin muhtarlarını Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya getirerek Muhtarlar buluşmasını gerçekleştirdik" diye konuştu. Kurnaz,  çiftçileri seralarında don nöbetinde ziyaret ederek yanlarında olduklarını belirtti.

İKTİDAR OLACAĞIZ

Kurnaz sözlerini şöyle sürdürdü: "İlçe binamızı CHP’ye yakışan konforlu ve daha rahat bir ilçe binası haline getirdik. Genel Başkanımıza verdiğimiz söz ile bütün bu çalışmalarımızın sonucunda 2019 yılındaki üye sayımızı yüzde 53 artırarak 10 bin üyenin üzerine çıktık. Tekrarın gücüne olan inancımızla çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayarak, Genel Başkanımızın mesajlarını halkımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Partimizin ve partililerimizin bize vermiş olduğu bu kutsal görevin bilinciyle tek hedefimizi olan CHP iktidarını Antalya’nın en büyük ilçesi olan Kepez’den en büyük desteği vererek tüm Antalya’da taçlandıracağız. Gençliğimizle, enerjimiz ile davamıza ve Mustafa Kemal Atatürk ideolojisine olan bağlılığımızla, küsmeden, yılmadan hep birlikte eksiklerimizi tamamlayarak halkın iktidarını sandıktan çıkarana kadar gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu. Engin KORKMAZ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: