Antalya
21.06.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
EKDAĞ Konyaaltı Plajı hizmete açıldı
EKDAĞ Konyaaltı Plajı hizmete açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ Sosyal Tesisleri, Konyaaltı Varyantı altında hizmete başladı. 

Ekonomik fiyat politikasıyla hizmet veren tesisin kafeterya bölümü yenilenerek kapasitesi 120 kişilik olarak düzenlendi. Kafeteryada fastfood yiyecekleri, pizza, tost, salata ve makarna ürünleriyle zengin bir menü misafirleri karşılıyor. 400 şezlong ve 200 şemsiyenin bulunduğu plajda olası tehlikelere karşı cankurtaran ekibi de hazır bekliyor.

HİJYEN VE GÜVENLİK ÖN PLANDA  

Tesisin tuvaletlerinde de hijyen tedbirleri kapsamında fotoselli musluklar, temassız sabunluklar ile çevreci bir uygulama olan susuz pisuvar kullanılıyor. Engelli bireyler için plajda özel şezlong ve yürüme yolu da bulunuyor. Şezlonglardan, yürüyüş yollarına, restorandan soyunma kabinleri ve tuvaletlere kadar tatilciler, huzurlu ve güvenli bir ortamda denizin keyfini çıkartıyor.

EV RAHATLIĞINDA TESİS

EKDAĞ Konyaaltı Tesisi’nde kendisini çok rahat hissettiğini söyleyen Mulise Tunçkol, “Geçen yıl da gelmiştim ve çok memnun kalmıştım. Bu yıl da sezonu yine EKDAĞ tesisinde açıyorum. Evimde oturur gibi kitabımı okuyorum, çayımı kahvemi içiyorum, denizde yüzüyorum çok güzel bir mekan. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür ederim” dedi. HABER MERKEZİ

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: