Antalya
16.06.2022
A
GÜNDEM , EĞİTİM
MEZUNİYET COŞKUSU
MEZUNİYET COŞKUSU

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ‘2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Yemin Töreni’ yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu’nda Klasik Müzik dinletisiyle başlayan tören açılış konuşmalarının ardından Beslenme ve Diyetetik Bölümü ileGerontoloji Bölümünün yemin töreniyle devam etti.

Tören açılışında konuşan Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aygen Yılmaz, “Bugün burada sevgili öğrencilerimizin hayat boyu unutmayacakları bir anı birlikte yaşamak için toplandık. Kendilerini tebrik ediyor, hayat boyu başarılar diliyorum. “ diye konuştu.

Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Hülya Kamarlı Altun ise  “Bugün Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile GerontolojiBölümü Programlarından mezun olacak öğrencilerimizi uğurlamak için buradayız. Yemin törenimizin çoşkusu yanında, Beslenme ve Diyetetik Bölümü olarak ilk mezunlarımızı vermenin haklı gururunu da yaşıyoruz” dedi.

Tören, Beslenme ve Diyetetik Bölümü ile Gerontoloji Bölümünü öğrencilerinin yemin ederek meslek hayatlarına adım atmalarının ardından keplerini havaya atmaları ile son buldu.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: