Antalya
11.06.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Habalı: Sokağın sesini dinliyoruz
Habalı: Sokağın  sesini dinliyoruz

MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Ramazan Habalı, 1 Haziran’dan itibaren sokak sokak gezerek esnafı, vatandaşı ziyaret ederek dertlerini dinlediklerini ve Cumhur ittifakının tezlerini anlattıklarını kaydetti. 

Habalı, “Muratpaşa’nın 55 mahallesini de gezeceğiz. Esnafımızın, vatandaşımızın tek tek elini sıkacağız, bundan imtina etmeyiz. Biz çarşıda da pazarda da olacağız. Sokağın sesini dinliyoruz. Vatandaş bize sıkıntısını anlatacak ki biz de çözüm yollarını bulacağız. Çok şükür şu ana kadar Cumhur ittifakına yönelik olumsuz tepki almadık” diye konuştu.

ESNAF ZİYARETLERİ

 Habalı sözlerini şöyle sürdürdü:  “MHP olarak biz esnafımızın, vatandaşımızın sıkıntılarını dinliyoruz. Not alıyoruz. Partimizin görüşlerini aktarıyoruz. Belirtilen sıkıntıları İl başkanımıza, Milletvekilimize ve Genel Merkezimize iletiyoruz. Seçim sürecinde mahallelerde toplantılarımızı gerçekleştirerek hedeflerimizi ortaya koyacağız. Bizler üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Varlığını milletin bekasına ve ülkenin bölünmez bütünlüğüne adayan tarihin üzerimize yüklediği görevlerle bekamıza karşı tehditleri bertaraf edecek başta partimizin ve Cumhur ittifakımızın kutlu misyonuyla aşkla ve şevkle anlatmaya devam edeceğiz.” Murat Şentürk

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: