Antalya
08.06.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
ECZACILARDA SEÇİM HEYECANI
ECZACILARDA  SEÇİM HEYECANI

2018 yılında kurulan ve üç dönemdir başkanlığını Ecz. Fehmi Onur Özgüven’in yaptığı  S.S. Eczacı Gelişim Temin ve Tevzi Kooperatifi, seçimli 4. olağan genel kurulunu 9 Haziran Perşembe günü Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecek.  

Yönetim kurulu için şu ana kadar bir tek başvuru olduğunu belirten mevcut başkan Özgüven, “Kooperatifimizin olağan kongresinde başkanlık ve yönetim için şu ana kadar Ecz. Hanife Demir bir yönetim kuru listesi ile başvurdu. Öyle sanıyorum ki genel kurul tarihimize kadar başka bir başvuru olmayacak ve tek liste ile seçime gideceğiz. Bu nedenle şimdiden Hanife hanım ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Görevimi devir edeceğim günden itibaren de yeni yönetimin destekçisi olmaya devam edeceğim.” dedi.

BAYRAĞI YUKARI TAŞIYACAK

Bugüne kadar çeşitli projeleri hayata geçirdiklerini ve başarılı çalışmalar ortaya koyduklarını kaydeder Özgüven, “Kooperatifimiz kuruluşundan bu güne yaptığı üyelere yönelik, eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri, sosyal etkinlikler, ortak satın alma ve yapılması planlanan yeni projeler ile gelişmeye ve büyümeye devam etmiştir. 9 Haziran tarihinde gerçekleştireceğimiz olağan kongremizle gelecek yeni yönetimimiz bu çalışmalarımız daha da geliştirip bayrağı yukarıya taşıyacaklarına inancım sonsuzdur” dedi. Mehmet DOĞAN

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: