Antalya
01.06.2022
A
GÜNDEM , YAŞAM
Sağlıkçı çiftin aşkı nikâhla perçinlendi
Sağlıkçı çiftin aşkı  nikâhla perçinlendi

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi Yeni Doğan Yoğun Bakım hemşiresi Hatice Atik ile Bilgi İşlem Merkezi yazılım personeli Uğur Selçuk, Başhekim Prof. Dr. Halil Yalçın Yüksel’in de  nikah şahidi olduğu düğün ile hayatlarını birleştirdi.   

 

 

Emekli polis memuru Asaf Selçuk’un oğlu Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bilgi İşlem Merkezi’nde görev yapan Uğur Selçuk, bir arkadaşının düğününde tanışıp âşık olduğu Döşemealtı sakinlerinden merhum Hüseyin Atik’in kızı Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi Hatice Atik ile Elegant Plaza’da gerçekleştirilen düğünle hayatını birleştirdi. Düğünde çok sayıda akraba, dost ve mesai arkadaşı çiftin mutluluğuna ortak oldu

BAŞHEKİM NİKAH ŞAHİDİ

Konfeti yağmuru ve alkışlar eşliğinde salona giren çift ilk dans heyecanını yaşadı. Daha sonra konuklar da dansa katıldı.  Ardından kıyılan nikahta damadın nikah şahitleri Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Halil Yalçın Yüksel ve Bilgi İşlem Sorumlusu Halil Kara olurken gelinin nikah şahitliğini ise yakın arkadaşları Gamze Nazik ve Aybükem Kırbaş Yalman yaptı. Nikah akdinin gerçekleşmesinin ardından eğlence oyun havaları ve danslarla devam etti.

KINA VE TAKI TÖRENİ

Gecenin ilerleyen dakikalarında pasta kesimi ve ardından takı töreni gerçekleştirildi. Takı merasimine ilgi yoğun oldu. Düğün ile birlikte  kına gecesi de yapıldı. Kına yakma töreninde de özellikle genç konukların halay ve oyunları büyük bir ilgiyle izlendi.

KEŞKE BABAM DA OLSAYDI

Çift hayat arkadaşı olmanın mutluluğunu tadarkekn bir süre önce vefat eden gelinin babası Hüseyin Atik’in aralarında yer almamasının hüznünü de yaşadılar. Düğün merasimi hatıra fotoğraflarını çekilmesi ile sona erdi. Mehmet DOĞAN

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: