Antalya
28.05.2022
A
GÜNDEM , SPOR
DÖŞEMAALTI'NIN GURURLARI
DÖŞEMAALTI'NIN GURURLARI

Mersin’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kız Voleybol Takımı, üçüncülük maçında Mersin Volgem Spor Voleybol takımını  3-0 mağlup ederek Türkiye üçüncüsü oldu

. Mersin’de oynadığı ilk 4 maçı da kazanan Döşemealtı’nın kızları, bir maç kaybederek final şansını kaybetti. Buna rağmen üçüncülük maçında Mersin temsilcisine üstünlük kuran Döşemealtı, ilk kez katıldığı Türkiye Şampiyonası’nda üçüncülük kürsüsüne çıkmayı başardı.

HAKLI GURUR YAŞIYORUZ

Şampiyonada Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi gençlik ve Spor Kulübü oyuncusu Ada Yıldız, fair-play ödülüne layık görüldü. Midi kız Voleybol Takımı’nın başarısını izlemek için Mersin’e giden Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Döşemealtı Belediyespor Kulüp Başkanı Ferit Sezer, maçın ardından salona inerek sporcuların sevincine ortak oldu. Mersin’ de güçlü rakiplerle oynanan 6 maçın 5’ini kazanarak önemli bir başarı yakaladıklarını belirten Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Başta teknik ekip ve sporcularım olmak üzere, tüm ekibi kutluyorum. Bize şimdi amatör spora ve sporcuya verdiğimiz desteğin haklı gururunu yaşamak kalıyor” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: