Antalya
28.05.2022
A

Transferler sezon başında yapılsaydı Ersun Yanal belki de ayrılmayacaktı. Ancak, “her işte bir hayır vardır' deyimi bir kez daha pekiştirildi ve “hayır” olarak peşinden koşulan Nuri Şahin hocamız çıktı. Başlarda Hocamızın teknik adamlığına yaş ve tecrübe faktöründen dolayı sıcak bakmamıştım. Dünyanın favori takımlarında oynayan hocamızın çeşitli üniversite tahsilleri ile beraber 6 dil bildiğini öğrendiğim zaman başarının kendiliğinden geleceğine inandım ve destek olmaya çalıştım.

 

Savunduğum tezlerin başında yönetimin görevi gelir. Bu görev kısaca stad, takım ismi ve forma reklamını en uygun şartlarda pazarlamak ve kulübe sürekli gelir getirecek projelere imza atmayı kapsar. Birçok yönetim geldi geçti ancak, şimdiki yönetim gerçekten Antalyaspor için çalışan ve göreve geldikleri ilk andan itibaren savunduğum tezlerin tamamını karşıladı. Önümüzdeki sezon çıtayı daha da yükselteceklerinden eminim. Spor camiasına örnek bir yönetimimiz var. Hakemlerle, Federasyonla, diğer kulüplerle ve basınla uğraşmayan sadece başarıya giden yolu düşünen ve başaran bir yönetimimiz var. Sonsuz teşekkürler Sayın Başkan ve Yönetim Kurulumuza.

 

Şimdi önümüzde bir transfer sezonu var. Transfer sezonu, futbol sezonundan daha önemli, çünkü alıp satacaksın, alırken de satarken de kazançlı çıkmalısın. Amacım kimseye akıl vermek değil, doğruları savunmak. Transfer politikamız şöyle olmalı: Satarken her futbolcuyu yüksek gelirle satmak, alırken  geçen yılın geç kalmış transfer yolunu izlemek.

Önümüzdeki sezonda buluşmak üzere hoşça kalın.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok