Antalya
27.05.2022
A
GÜNDEM , EĞİTİM
Antalya’nın ilk butik dershanesi
 Antalya’nın ilk butik dershanesi

15 yıldır Cumhuriyet Meydanı'nda hizmet veren ve farklı eğitim sistemi ile dikkat çeken Etiket Eğitim, Kışla Mahallesi'ndeki yeni adresine taşındı.

Etiket Eğitim Kurumu, yeni adresi olan Kışla Mahallesi 46. sokakta hizmete girdi. 26 kişilik uzman eğitimci kadrosu, modern kütüphanesi, 12 dersliği ile lise öğrencilerine eğitim veren Etiket Eğitim, temmuz ayında başlayacak yaz kursu ile yeni sezona merhaba diyecek. Etiket Eğitim Kurumu Kurucu Müdürü Zuhal Kotanak, sektörde 15 yıllık tecrübeye sahip olduklarını, sınav odaklı eğitim vermekle birlikte ara sınıflar için de okul derslerine destek amaçlı ciddi çalışmalar yaptıklarını söyledi.

BAŞARI ODAKLI EĞİTİM

Kurum kapasitesinin 250 olmasına rağmen 120 öğrenciye eğitim vereceklerini söyleyen Kotanak, "15 yıldır 120 öğrenci ile çalışıyoruz. Az öğrenci ile başarı odaklı eğitim veriyoruz. Eğitmenlerimiz her öğrenci ile ayrı ayrı ilgileniyor, kişiye özel çalışma programı hazırlıyor ve 40 dakikalık özel dersler yazarak eksiklerini tamamlıyoruz" dedi. Kotanak, 4 Temmuz tarihinde yaz kursuyla eğitim faaliyetlerine başlayacağını belirtti.

BUTİK DERSHANECİLİK

Kurumun kurucu müdürlüğünün yanı sıra eğitim koçu olduğunu da söyleyen Kotanak, Antalya'nın ilk butik dershanesi olarak yıllardır yaptıkları işi en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını bunda da muvaffak olduklarını söyledi. Kotanak, "Bu sebepledir ki yıllardır kontenjanımız öğrenci, veli ve öğretmenlerin referansıyla tamamlanıyor. Kalitemizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu. Engin KORKMAZ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: