Antalya
25.05.2022
A
GÜNDEM , SPOR
Kadro korunuyor
Kadro korunuyor

Sezonun sona ermesinin ardından transfer görüşmelerine başlayan Antalyaspor, Ruud Boffin ve Ndao dışındaki futbolcularla prensipte tekrar anlaştı. Fernando düşünmek için süre isterken Haji Wright Antalya’da kalmak için takımına rest çekti

 

Antalyaspor’da transfer hareketliliği sürüyor. Nuri Şahin’in raporu ile mevcut takımı korumak isteyen kırmızı-beyazlı yönetim, mukavelesi sona eren isimlerden Hakan Özmert ile 1 yıllığına her konuda anlaştı. Brezilyalı Naldo ile de görüşen yöneticiler, tecrübeli futbolcuya yaptığı teklife olumlu yanıt aldı. Naldo ile de anlaşılması bekleniyor.

HAJİ WRİGHT KALIYOR

Kiralık sözleşmesi sona eren ve Nuri Şahin’in takımda kalmasını istediği Haji Wright’ın satın alma opsiyonunu kullanmayan Antalyaspor Yönetimi, ABD’li oyuncunun kalmak istemesi üzerine yeniden harekete geçti. 1 milyon 450 bin euro satın alma opsiyonunu düşürmek isteyen yönetimin, Wright’ın kulübü Sönderjyske’ye 1 milyon euroluk teklif sunacağı belirtildi. Danimarka kulübünün yönetimine geri dönmek istemediğini belirten Haji Wright’ın, Antalyaspor’da mutlu olduğunu ve bonservisinin verilmesi konusunda kolaylık sağlanmasını istediği belirtiliyor.

FERNANDO DÜŞÜNÜYOR

Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden Fernando Lucas Martins ile yapılan görüşmelerin hafta sonuna kadar tamamlanması bekleniyor. Tarafların şartlarda anlaştığı, sadece serbest kalma maddesinde küçük pürüzlerin yaşandığı belirtiliyor. Brezilyalı oyuncuya hafta sonuna kadar düşünme süresi veren yönetimin, yıldız oyuncudan olumsuz yanıt gelmesi halinde 1 milyon euroluk “serbest kalma” maddesini devreye sokarak, bu oyuncudan gelecek para ile listesindeki diğer isimlerle temasa geçeceği belirtildi.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: