Antalya
24.05.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Pazarcı ve çiftçi borç batağında
Pazarcı ve çiftçi borç batağında

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Çakırlar ve Bahtılı da pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek dertlerini dinledi.  Başaran, “Esnafın tamamına yakını borç içinde yaşadıklarını dile getirdi” dedi.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran, Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Kurucular Kurulu Üyesi Başak Karataş, meclis üyeleri, il yöneticileri, Konyaaltı İlçe Başkanı Serap Kaya, ilçe yöneticileri, gençlik kolları ve partililer ile birlikte Çakırlar ve Bahtılı mahallelerinde semt pazarlarını gezdi.  Başaran, esnaf ve pazardan alışveriş eden vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinledi..

ESNAF VE ÜRETİCİ DERT KÜPÜ

 Pazarcı esnafının büyük sıkıntıları olduğunu dile getiren Başaran, “Pazarcı esnafının tamamına yakını borç içinde yaşadıklarını belirti. Üreticiler ise böyle giderse çiftçiliği bırakmak zorunda kalacaklarını bile dile getirdi. AKP İktidarı ve küçük ortağı MHP, üreticinin bu durumunu daha fazla görmezden gelemez. Vatandaşımız, artık açık açık ‘Bizi bu AKP’den acilen kurtarın’ diye dert yanar duruma geldi. Kimse merak etmesin, ilk seçimde AKP’yi göndererek ülkemizin önünü açacağız” diye konuştu. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: