Antalya
19.05.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Konyaaltı’nda şenlik başladı
Konyaaltı’nda  şenlik başladı

Konyaaltı Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yıl dönümü dolayısı ile düzenlediği Gençlik Şenliği başladı.

Konyaaltı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamındadüzenlenen Gençlik Şenliği’nde turnuva heyecanı belediye önünde gençlerin büyük ilgisi ile başladı. 19 Mayıs coşkusunun yaşatılması içindüzenlenen şenlikte dart, langırt, hentbol 7 m ve futbol penaltı atış turnuvalarına katılan rakiplerin heyecanlı çekişmesirenkli görüntülere sahne oldu. Gençlerin büyük ilgisi ile 17 Mayıs’ta başlayan turnuvalar bugün de devam edecek.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Konyaaltı Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde staj yapan Sırbistanlı öğrenciler, şenlik alanında bulunan oyunlardan oynayarak, keyifli vakit geçirme fırsatı yakaladı. Öğrenciler, Konyaaltı’nda geçirdikleri staj dönemi boyunca Türk gelenekleri ve bayramları ile ilgili bilgiler edindiklerini de ifade ettiler. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkusunu ve ruhunu yaşatmak için Konyaaltı Belediyesi olarak gençlerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Semih Esen, “19 Mayıs Gençlik Şenliği’mizde gençlerimiz çeşitli oyunlarla eğlenceli vakit geçiriyor. Her şeyi onlar için yapıyoruz. Bu vesileyle buradan bir kez daha tüm yurttaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kutluyorum” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: