Antalya
11.05.2022
A
GÜNDEM , SPOR
Çetin:Yeni hayallerimiz var!
Çetin:Yeni hayallerimiz var!

Nuri Şahin’i takımın başına getirdiğinde yaptığı, “İlk kez rahat bir uyku uyudum” açıklamasını hatırlatan Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, “Artık rahat uyumanın yanında tatlı rüyalar görüp, büyük hayaller kuruyorum. Bizde hayal bitmez” dedi

 

Nuri Şahin’i Futbol Sorumlusu olarak takımın başına getirdikten sonra, “İlk kez başımı yastığa rahat koydum ve rahat uyudum” diyen Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Çetin, son dönemde tatlı rüyalar görüp büyük hayaller kurduğunu söyledi. Nuri Şahin’in ve Antalyaspor’un projelerini masaya yatırıp ortak karar aldıklarını belirten Çetin, “Doğru karar verdiğimizden emindik. Ancak böyle değişimler çok olay olamayabiliyor. Kısa bir süre de olsa bu süreci yaşadık. Ancak hem Nuri Şahin ve ekibi, hem de yönetimde yer alan arkadaşlarım ile büyük bir özveri göstererek bugünkü noktaya geldik” dedi.

SÜRECİN BİTMESİ BEKLENİYOR

“Başımı yastığa ilk kez rahat koydum” cümlesini laf olsun diye söylemediğini belirten Çetin, bugün gelinen noktada ise tatlı rüyalar görüp büyük hayaller kurduğunu söyledi. Ligde iki maçlarının kaldığını ve bu maçları da kazandıktan sonra önümüzdeki sezon için adımlar atacaklarını belirten Çetin, “Gördüğüm rüyalar ve kurduğum hayaller ile ilgili bugünden konuşmam yanlış anlaşılabilir. Öncelikle Futbol Federasyonu’nda yaşanan belirsizlikler, naklen yayın ihale süreci ve diğer sıkıntıların sonuçlanmasını bekliyoruz. Bu sürecin ardından şartları masaya yatırıp, kulübün yapısına uygun, gerçekleştirilebilir ve mantıklı hedefler belirleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

HAYALİN SONU ZAFER OLDU

Başkan olarak kendisinin, teknik patron olarak da Nuri Şahin’in ilk yılı olduğuna dikkat çeken Aziz Çetin, dış etkenlerden etkilenmediklerini ve Antalyaspor’un geleceğini şekillendirecek oluşumlar peşinde olduklarını söyledi. Büyük başarıların büyük hedef ve hayallerle geleceğini belirten Çetin, şunları söyledi: “Antalyaspor tarihinin en uzun galibiyet serisi 6 maçtı ve bunu egale ettik. Kulübün en uzun süren yenilmezlik serisi 13 maçtı ve bunu 14’e çıkararak rekor kırdık. Bunlar hedef belirleme ve hayal kurmamız sonucunda oldu. Detayları bizde saklı olan yeni hedef ve hayallerimiz var. Bunu gerçekleştirmek için biz yönetim olarak, Nuri Şahin de ekibi ile çalışmaya devam ediyoruz”.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: