Antalya
09.05.2022
A
GÜNDEM , SPOR
ANNELER GÜNÜ'NDE ANLAMLI ZİYARET
ANNELER GÜNÜ'NDE  ANLAMLI ZİYARET

Antalyaspor Başkanı Aziz Çetin, nikah tarihi almak için Ankara’ya giderken 11 Ocak 2022 tarihinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık’ın annesi Nurhan Çalık’ı ziyaret etti

 Bu akşam oynanacak Antalyaspor-Konyaspor maçı öncesi dün Konya’ya giden Başkan Çetin, Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen ile birlikte Çalık’ın Konya’daki evini ziyaret etti. Ziyarette duygusal anlar yaşandı.

NURİ ŞAHİN DE BAĞLANDI

Acılı anneye, “Bizler de sizin evladınızız” mesajı veren Çetin ve Özgökçen, Ahmet Çalık'ın kalplerde yaşayacağını ve unutulmayacağını yinelediler. İki başkana teşekkür eden Nurhan Çalık ve eşi Ali Çalık, sürpriz ziyaretin kendilerini duygulandırdığını söyledi. Ahmet Çalık’ın ailesi ile telefonla görüntülü olarak konuşan Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin de ailenin acısını paylaştı. Anne Çalık’a çiçek hediye eden Başkan Çetin, baba Ali Çalık’a ise üzerinde “Ahmet Çalık kalbimizdesin” yazılı, 07 numaralı Antalyaspor forması hediye etti. Bu akşam oynanacak Antalyaspor-Konyaspor karşılaşması öncesinde gerçekleşen bu ziyaret, her iki takımın taraftarlarının yanı sıra futbolseverlerden büyük alkış aldı.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: