Antalya
07.05.2022
A
GÜNDEM , SEKTÖR
Damlam Güzellik Merkezi açıldı
Damlam Güzellik Merkezi açıldı

Antalya’da hem erkeklere hem de kadınlara yönelik hizmeti ve kalitesi ile sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Damlam Güzellik Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Güzellik merkezinin açılış kurdelesini AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Antalya Kuaförler Manikürcüler Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tolgahan Demir birlikte gerçekleştirdi.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA HİZMET

Yıldız Mahallesi’nde Medstar Hastanesi’nin karşısına açılan işletmeyi Hacer Turaç ve kızı Damla Turaç birlikte yürütüyor. Ali Turaç ise eşi ve kızının girişimcilik azmine katkı koyuyor. Son teknoloji cihazlarla donatılmış güzellik merkezinde profesyonel cilt bakımı, epilasyon, 4 mevsim buz başlık lazer, kalıcı oje, kirpik lifting, el &ayak bakımı, kaş dizayn, depilasyon gibi hem kadınlara hem erkeklere hizmet veriliyor.

SADECE AÇILIŞA GELMEK YETMEZ

Antalya Kuaförler Manikürcüler Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tolgahan Demir, açılışta yaptığı konuşmada, açılan işyerinin ticarette kalıcı olması olmasını diledi. Davetlilere seslenen Demir, “Sadece açılışa gelmekle yetinmeyeceğiz. Bu salonun daha iyi noktalara gelebilmesi için eşimizi, dostumuzu buraya yönlendireceğiz ki buranın cirosu artsın. Milli servet olarak da devletimize kazanç sağlasın.” dedi.

EŞİM DE BURANIN MÜŞTERİSİ

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ise esnafın ülkenin can damarı olduğunu, pandemi döneminde yaşanılan zorluklara karşı devletin desteğini esirgemediğini söyledi. Aydın, “Ülke olarak birlik ve beraberlik içinde zor günleri atlatacağımıza inanıyoruz. Bizler 2 yıllık pandemi döneminde yaşanan ekonomik sıkıntıları çözmek için üstümüze düşeni yapmaya çalıştık, çalışmaya da devam ediyoruz. Açılan bu işletmemiz de istihdama ve ülke ekonomisine katkı niteliği taşıyor. Eşim de buranın müşterisi... İnsanlar burada huzur buluyor, mutlu oluyorlar. İnsanları güzelleştiriyorsunuz. Bol kazançlar diliyorum.” diye konuştu.  Murat ŞENTÜRK

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: