Antalya
21.04.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Şirinyalı’da iftar sofrası
Şirinyalı’da  iftar sofrası

Muratpaşa Belediyesi’nin ,  Şirinyalı Mahallesi’nde düzenlediği iftarın onur konukları şehit aileleri, gaziler ve engelliler oldu. Başkan Uysal, “Ne mutlu bize ki yeniden aynı sofrada buluştuk.” dedi.

Muratpaşa Belediyesi’nin mahalle iftarlarnın bu sefer ki adresi Şirinyalı Mahallesi  oldu. Mahalledeki pazar yerinde düzenlenen iftarın çok özel konukları şehit aileleri, gaziler ve engelliler ile aileleri oldu. Muratpaşa Belediye Yaşlı Meclisi üyeleri vehemşeri ve yöre dernekleri de Muratpaşa’nın iftar sofrasında bir araya geldi. Muratpaşa Kaymakamı Orhan Burhan’ın da katıldığı iftarda Başkan Uysal eşi Ümran Uysal’la birlikte yer alırken Yeşilbahçe, Fener ve Şirinyalı mahalle sakinleri de hazır bulundu İftarda çocukların ezan saatini palyaço gösterileriyle beklerken Muratpaşa Belediyesi de aşevince hazırlanan yemeğini dağıtımı içir hazırlıklarını tamamladı.

NE MUTLU BİZE!

Dualar eşliğinde oruçların açıldığı iftarın ardından Başkan Uysal, bir konuşma yapan Başkan Uysal,  “Ne mutlu bize,yeniden aynı sofrada buluştuk. Varlığınız, desteğiniz, komşuluğunuz için teşekkür ediyor, minnet duygularımı ifade ediyorum.” dedi Kaymakam Burhan ise “Bu sofraların kurulmasında emeği geçen başta Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.  HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: