Antalya
Yayın Tarihi : 19.04.202201:29
Güncelleme Tarihi : 18.04.202218:30
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
ASMO’da mesleki sorumluluk paneli
ASMO’da mesleki  sorumluluk paneli

Antalya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nda (ASMO ) ‘Mesleki Sorumluluk’ başlıklı panel düzenlendi.  Panelin açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, pandemi sürecinde işçi işveren arasında köprü görevi gördüklerini vurguladı.

Kısa adı ASMO alan Antalya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası tarafından düzenlenen panelle mesleki sorumluluk konusu masaya yatırıldı.. Panele TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan, TÜRMOB Genel Başkan Yardımcısı İrfan Hüseyin Yıldız, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Doç. Dr. Kürşat Ersöz, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Kaplan, Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi “Dr. Öğr. Üyesi Kürşat Karauz ile muhasebeci ve mali müşavirler katıldı. 

KÖPRÜ GÖREVİ ÜSTLENDİK

Panelin açılış konuşmasını yapan ASMO Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar, “Pandemiden dolayı  onlarca meslektaşımızı ne yazık ki kaybettik. Onlara Allahtan rahmet ailelerine ise başsağlığı diliyorum. Kapanma sürecinde özellikle meslek örgütü olarak işverenlerimizin sorumluluklarını yerine getirilebilmesi ve onların yanında çalışan emekçilerin özellikle haklarını zamanında alabilmeleri adına çok ciddi emek sarf ettik. Köprü görevi üstlendik.” diye konuştu.  İHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: