Antalya
18.03.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
Manavgat örgütünden Kılıçdaroğlu’na ziyaret
Manavgat örgütünden Kılıçdaroğlu’na ziyaret

CHP Manavgat İlçe Başkanı Ali Coşar ve yönetimi, partisinin Antalya milletvekilleri ile birlikte CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Coşar, ilçe örgütlerinin çalışmalarını ve hedeflerini anlattı.

Cumhuriyet Halk Partisi Manavgat İlçe Başkanı Aliye Coşar ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İsmethan Tontul, Manavgat Gençlik Kolları Başkanı Serdar Merdun ile birlikte başkente bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkent temaslarına Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’de mozoleye çiçek bırakarak başlayan ekip TBMM’deki parti grup toplantısına katıldıktan sonra CHP Antalya Milletvekilleri Çetin Osman Budak, Cavit Arı ve Rafet Zeybek ile bir araya geldi.

ZİYARET VERİMLİ GEÇTİ

Milletvekillerini yanına alan Manavgat Heyeti daha sonra CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, Manavgat’ı her zaman çok önemsediğini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Başkan Coşar ise ilçedeki yaptıkları parti çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Coşar, “Ankara’ya yaptığımı ziyaretlerimiz oldukça verimli geçti. Manavgat’ımızın geçirdiği orman yangınları sonrasında yaptığımız çalışmalardan bahsettik. Kendisi bizi büyük bir samimiyet ve nezaketle ağırladı. Oldukça verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Örgütümüze her zaman destek ve katkılarını esirgemeyen Kılıçdaroğlu’na nazik ağırlamaları için teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.  HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: