Antalya
15.03.2022
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
Hem evi yandı, hem dayak yedi
Hem evi yandı, hem dayak yedi

 Yeşildere Mahallesi’ndeki gecekonduda sobadan yangında ev kullanılmaz hale geldi. Söndürme çalışmaları sırasında bölgeye gelen ev sahibi Mustafa Balıkyemez yangından sorumlu tuttuğu kiracısı Serdar Sapar’a tekme tokat saldırdı.

Yangın, dün öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesi Yeşildere Mahallesi 1169. Sokak’ta, Serdar Sapar’ın kiracı olarak oturduğu gecekonduda meydana geldi. Sobadan çıktığı saptanan yangın, kısa sürede büyüyüp tüm eve yayıldı. Evin yandığını görenler yangına hortumla su sıkarak müdahale ederken 112'ye de ihbarda bulunuldu. İhbarla bölgeye itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

EV SAHİBİ KİRACIYA SALDIRDI

Söndürme çalışmaları devam ettiği sırada olay yerine ev sahibi Mustafa Balıkyemez, evin yanmasından sorumlu tuttuğu kiracısına tekme ve tokat ile saldırdı. Bir süre sonra vatandaşlar tarafından ayrılan kiracı ve ev sahibi yangını çaresizlik içerisinde izledi. Ev sahibinin eşi ise gözyaşlarına boğuldu. Kısa sürede belirtilen adrese gelen itfaiye ekibi yangını söndürmek için müdahale etti. Yarım saatlik çalışmanın ardından söndürülen yangında ev kullanılmaz hale geldi.

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: