Antalya
11.03.2022
A
GÜNDEM , POLİTİKA
AYDIN: İKTİDARA YAKINIZ
AYDIN: İKTİDARA YAKINIZ

İYİ Parti Genişletilmiş İl Teşkilat Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın katılımıyla yapıldı. Aydın, İYİ Parti iktidarının çok yakın olduğunu söyledi.  

 

İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ile Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan’ın katılımıyla, İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Türkiye genelinde başlatılan Genişletilmiş İl Teşkilat Toplantısı’nın ilkine Antalya ev sahipliği yaptı.Cam Piramit’te gerçekleşen toplantıya İYİ Parti Antalya milletvekilleri Hasan Subaşı ve Feridun Bahşi, Kurucular Kurulu Üyesi Neşe Toker, Başak Karataş ve Musa Ertugan, Kalkınma Politikaları Başkan Yardımcısı Aykut Kaya, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, il yöneticileri, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve partililer katıldı.

 

BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ

Toplantının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran, Antalya’da ilk kez Genişletilmiş İl Teşkilat Toplantısı yapıldığını hatırlattı ve iktidar ateşinin Antalya’da yakılacağını kaydetti.

Antalya’da kısa sürede çok önemli yol aldıklarını ifade eden Başaran, “İki yıl içinde Genel Merkezimizin bize vermiş olduğu 26 bin üye kotasını gece gündüz çalışarak geçtik. Bugün 28 bine yükseldik. Bu yıl için bize verilen kota 35 bin. Ben bütün arkadaşlarıma da güvenerek bu rakamı 30 Haziran tarihinde yakalayacağımızı düşünüyorum. İnşallah yılbaşında da 40 bin yaparak Türkiye’de iktidarın önünü açacağız” dedi.

Başaran, Antalya’da 1’nci parti olma hedefi doğrultusunda ilk günkü azim ve kararlılıkla saha çalışmalarına devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

 

SIKI ÇALIŞMALIYIZ

Başkan Mehmet Başaran’ın ardından İYİ Parti Teşkilat Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın söz aldı. Aydın, basına kapalı olarak gerçekleşen Genişletilmiş İl Teşkilat Toplantısı’nda partililere hitaben yaptığı konuşmada İYİ Parti iktidarının çok yakın olduğunu belirterek, tüm partililerin sıkı bir çalışma içerisinde olmalarını istedi.

HABER MERKEZİ

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: