Antalya
14.02.2022
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Manavgat’a yoğun ilgi
Manavgat’a  yoğun ilgi

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT-2022), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde iki yıllık salgının ardından 25'inci kez kapılarını açtı.

 Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) EMITT Turizm Fuarı'nda stant açarak Manavgat-Side destinasyonunu tanıttı. Fuara MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Yönetim Kurulu Üyesi Taner Demir Durar, Meclis Üyesi Baykal Özden katıldı. Fuarın açılışından itibaren MATSO tarafından açılan stantta tatilcilere Manavgat-Side Turizm destinasyonunda rüya gibi bir tatil geçirecekleri anlatılarak, bölgeyi tanıtan çeşitli materyaller hediye edildi.

SİDE DESTİNASYONUNU TANITILDI

MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, bu yıl fuarda MATSO olarak güzel bir tanıtım çalışması gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkan Güngör, “Kentimize gelen yerli turist sayısının artışına katkı sağlamak amacıyla EMITT Turizm Fuarı'nda Manavgat-Side destinasyonunu tanıttık. Hedefimiz 1 turist daha fazla gelmesine katkı sağlamak. Manavgat Belediyesi ve MATSO olarak stantlarımızda misafirlerimizi ağırladık. Fuarda Manavgat Belediyesi de stant açarak bölgemizi tanıttı. Manavgat Belediyesinin bölgemizin tanıtımına yönelik önemli çalışmalar yaptığını gözlemledik. Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen'e Manavgat'ın tanıtımına yaptıkları katkıdan ve gösterdikleri özveriden dolayı teşekkür ederim" dedi.

FUAR VERİMLİ GEÇTİ

Standda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ATSO Başkanı Davut Çetin, ilçe belediye başkanları ve turizm sektörünün temsilcilerini ağırladıklarını aktaran Güngör, "Ayrıca televizyon programcısı İlker Ayrık, tur operatörleri, gazeteciler ve tatilciler ile çok sayıda turizmci ziyaret etti. Tanıtım çok güzel ve verimli geçti" dedi. Güngör, fuara katılarak stant açan Manavgat ve bölge firmalarını da ziyaret ettiklerini sözlerine ekledi. DHA

 

 

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: