Antalya
Yayın Tarihi : 09.02.202201:36
Güncelleme Tarihi : 08.02.202221:37
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
2 mahalleye kapalı pazar
2 mahalleye  kapalı pazar

Manavgat Belediyesi, kırsal mahallelerde vatandaşların sünnet, düğün, mevlit gibi sosyal ihtiyaçlarında toplanma alanı olarak kullanacağı ve aynı zamanda pazar alanı olarak da değerlendirebileceği  “Çok Amaçlı Kapalı Alan” yapımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

 Manavgat Belediyesi son olarak Kızılağaç ve Cevizler Mahallesi’nde çok amaçlı üstü kapalı alan çalışması başlattı. Manavgat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin 450 metrekareye inşa ettiği kapalı alan çalışmaları kapsamında zemin ve çatı yapım işlemleri tamamlandı. Ayrıca kapalı alan içerisinde WC ve çeşme de yer alacağı belirtildi. Yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren mahalle sakinleri, Manavgat Belediye başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür etti.

KISA SÜREDE BİTECEK

Sözen, “ Kırsal mahallelerimizde kapalı alan çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz. Tüm mahallelerimizde vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kızılağaç ve Cevizler mahallelerinde de halkımızın düğün, nişan, mevlit, sünnet ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabileceği üstü kapalı çok amaçlı alanı da kısa sürede tamamlayarak hizmete sunacağız.” dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: