Antalya
24.01.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
Kabasakal’a güven oyu
Kabasakal’a güven oyu

Antalya Ticaret Platformu'nun (ATİP) genel kurulu kent içindeki bir otelde yapıldı.

 Saygı duruşu ve istiklal Marşı’mızın okunması ile ile başlayan toplantın açılış konuşmasını yapan ATİB Kurucu Başkanı Muhteşem Kabasakal, platform ve dernekleşme süreci hakkında bir sunum yaptı.“Güçlü ticaret için güçlü iş birliği” mottosuyla yola çıktıklarını anlatan Kabasakal, “Bir sıfırdan büyüktür, ilkesiyle attık adımlarımızı. Küm ekip arkadaşlarımızla ‘Sabır, Sadakat, Samimiyet’ten oluşan ‘3 S’ye çok önem verdik. Hem ticari iş hem de gönül birliktelikleri kurmak için ördük samimiyet ağlarımızı. Tüm yol arkadaşlarımızla birlikte bugün ilk genel kurulumuzda bir aradayız. Bu günlere gelmemizde emeği geçen tüm herkese minnettarız. İyi ki varsınız.” dedi.

 

 

ATİP’E KATILIM PLAKETİ

Konuşmanın ardından Tamer Gündoğdu’nun divan başkanlığını yaptığı genel kurulda seçime gidildi. Muhteşem Kabasakal başkanlığındaki tek listenin oylandığı seçimde üyelerin tamamının verdiği oyla Kabasakal bu kez seçilmiş bir başkan oldu. Oylama sonrası kısa bir teşekkür konuşması yapan Kabasakal, sonrasında ise tüm üyelere üzerinde ‘ATİP Seninle Daha Güçlü’ yazan plaketi takdim etti.

 

KUTU

ANTALYA TİCARET PLATFORMU YÖNETİMİ

YÖNETİM KURULU: Muhteşem Kabasakal (başkan)Olga Eser (başk yard.),  Vedat Aydoğan (başk yard.), Beyza Cebeci (genel sekreter), Murat Elbeyi (sayman), Metin Tektaş (üye) ve İsmail Ekmekçioğlu (üye)

DENETLEME KURULU: Tamer Gündoğdu, Fatih Tahal ve Murat Hakan Arslan     

 

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: