Antalya
22.01.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
AGC'den karne hediyesi
AGC'den karne hediyesi

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile Mall Of Antalya Alışveriş Merkezi arasında imzalanan protokole;  AGC üyelerinin çocukları,  sinema ve tiyatro gösterimlerini de kapsayan keyifli bir gün geçirecek.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti,  sömestr tatili nedeniyle üyelerinin çocuklarına özel bir etkinlik düzenliyor. Uzunca bir süredir eğitimlerini pandemi gölgesinde sürdüren çocuklara hem de motivasyon sağlaması hem de ödül olması için gerçekleştirileceği açıklanan etkinliğin protokolü AGC Başkanı İdris Taş ve Mall Of Antalya – Deepo Outlet Center AVM Müdürü Cem Livanelioğlu tarafından imzalandı.  26 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilecek etkinlikte ilk ve orta öğretimde eğitimine devam eden üye çocukları bir araya gelerek eğlenceli bir gün geçirme imkânı bulacak

 

EV SAHİBİ OLMAKTAN MUTLUYUZ

AGC idare merkezindeki törende konuşan Livanelioğlu, “Mesai kavramı olmayan, zor ama bir o kadar da kutsal bir mesleğin mensuplarısınız. Eminim ki çoğunuz evlatlarınızın her anında yanında olamıyor. Sayın Taş ve Yönetim Kurulu’nun eğitime verilen molayı değerlendirerek gazeteci çocuklarına özel bir etkinlik planlaması ve bu projelerini bizlerle paylaşmalarından mutluluk duydum. Beni de heyecanlandıran düşünceyi hızlıca olgunlaştırdık ve bugün sizlerle paylaşıyoruz. Ev sahibi olarak evlatlarımızı en iyi şekilde ağırlayarak birlikte keyifli saatler geçireceğiz” dedi. 

 

KEYİFLİ BİR ETKİNLİK OLACAK

AGC Başkanı Taş, görevi devraldıkları günden bu yana üyeleri ve kent için değerli projeler üretmeye özen gösterdiklerini belirterek, “Bu kez değerli üyelerimizin sevgili çocuklarına yönelik özel bir etkinlik planladık. İlk ve orta kademede eğitim gören evlatlarımız ve onlara refakat edecek ebeveynleriyle birlikte aynı sofrayı paylaşacağımız yemek organizasyonuyla başlayıp; tiyatro ve sinema gösterimleriyle devam edecek keyifli bir gün geçireceğiz. Sayın Livanelioğlu’na ev sahipliği için şimdiden teşekkür ediyorum” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: