Antalya
20.01.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Fedakar personele teşekkür belgesi
Fedakar personele  teşekkür belgesi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, pandemide sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı dönemdeki hizmetleri nedeniye Muratpaşa Kaymakamlığından başarı belgesi alan belediye çalışanlarını kutladı.

Muratpaşa Belediyesi, Türkiye’de 11 Mart 2020’de ilk resmi vakanın açıklanmasıyla başlayan covid-19 pandemisinde örnek belediyelerden biri oldu. Dezenfekte ve sosyal destek çalışmaları, kapı kapı dağıttı maskeyle dikkat çeken belediye, aynı zamanda diğer kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmalarına da destek verdi.

GAYRETLİ VE BAŞARILI ÇALIŞMA

Turunç Masa 444 80 07 numaralı çağrı merkeziyle vefa destek gruplarının iletişim merkezi olarak hizmet verirken bu süreçte belediye çalışanları kaymakamlık bünyesinde de görev aldı. Muratpaşa Kaymakamı Orhan Burhan, belediye personeline süreçteki üstün gayret ve başarılı çalışmaları dolayısıyla teşekkür belgesi verirken Başkan Uysal da kaymakamlık bünyesinde görev yapan personeli kutladı. Başkan Uysal, “Bu zor dönemde döneminde kurumlar arası ilişkilerimizi doğru yürüttüğünüz ve bizleri düzgün temsil ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi. HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: