Antalya
20.01.2022
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Hem hizmet hem tasarruf
 Hem hizmet hem tasarruf

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, parklarda kullanılacak alet ve malzemeleri kendisi üreterek tasarruf sağlıyor.  

Şantiye bünyesindeki atölyede piknik masası, çocuk oyun grupları platformları, oturma bankları ve pergolaları üretiliyor.  Manavgat Belediyesi olarak üreterek tasarruf yapmayı ilke edindiklerini belirten Başkan Şükrü Sözen, “Hizmet ve projelerimizde kullandığımız birçok malzemeyi, öz kaynaklarımızla üreterek halkımızla buluşturuyoruz. Daha az maliyetle daha çok iş yapmaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarıma emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum”  dedi.

KAVŞAKTA ÇALIŞMA

Bu arada, Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Antalya- Manavgat karayolu üzerinde bulunan Ilıca- Gültepe Kavşağı D-400 çevreyolu refüjünde sulama sistemi ve peyzaj düzenlemesi çalışması başlattı. Başkan Sözen, “Manavgat- Antalya çevre yolu üzerinde bulunan D-400 karayolu refüjünde sulama sistemi çalışması gerçekleştirerek araç sürücülerimiz için güvenli ulaşımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu sayede hem suyumuzu verimli bir şekilde kullanmış olacağız hem de kazaların önüne geçeceğiz. Çalışmamız tamamlandıktan sonra, peyzaj düzenlemesini de yaparak bölgeyi görsel açıdan güzelliğe kavuşturacağız” diye konuştu.  HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: