Antalya
20.01.2022
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
UMUDUNU KAYBETMEDİ
UMUDUNU KAYBETMEDİ

Kemer’de 2019 yılında çıkan hortumda sel sularına kapılarak kaybolan 20 yaşındaki Kader Buse Acar’ın basası babası Ahmet Acar, kızının doğum gününde yaptığı paylaşımda “Benim Babişim yaşıyor, gelecek. Rabbim biliyor.” ifadelerini kullandı

Kemer ilçesinde, 24 Ocak 2019 tarihinde yaşanan şiddetli yağmur ve çıkan hortum sonrasında sel sularına kapılan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Kader Buse Acar’ın kaybolmasının üzerinden 3 yıla yakın zaman geçti. Buse’nin önceki  gün doğum günüydü. Baba Ahmet Acar, kızının doğum gününde, yaptığı paylaşımla adeta yürekleri dağladı.

BABİŞİM YAŞIYOR, GELECEK

Buse’nin dereye uçtuğu aracı da paylaşan Acar şunları söyledi. , “Babişim, doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Hadi gel 3 yıl olacak, sana gül aldım hediyeni alamadım. Lütfen Allah rahmet eylesin yazmayın. Benim Babişim yaşıyo,  gelecek. Rabbim biliyor.”

HAYATIMIZDA İZ BIRAKTIN

 Anne Ayla Acar ise “İyi ki doğdun bir tanem. Bir benim ve babanın hayatından geçmemişsin. Bizim hayatımızda iz bırakmamışsın, hayatından geçtiğin, hayatında iz bıraktığın birkaç arkadaşın günleri ne seninle başlamışlar. Bizleri onlara onları bize emanet ettin. İyi ki varsınız Buse’min canları…” notunu düştü. Çok sayıda arkadaşı ise Buse’nin fotoğrafını paylaşarak sosyal medyada doğum gününü kutladı.

İHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: