Antalya
12.01.2022
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
Arabada tüple intihara kalkıştı
Arabada tüple  intihara kalkıştı

ANTALYA’da ailevi sorunlar nedeniyle bunalıma girdiği iddia edilen Ö.E. (38), otomobiline koyduğu 6 piknik tüpü ile intihara kalkıştı.

 Olay, saat 21.00 sıralarında Konyaaltı Beach Park içerisinde yer alan polis noktasının karşısındaki otoparkta meydana geldi. Ailevi problemleri nedeniyle bunalıma girdiği düşünülen Ö.E., içerisinde 6 piknik tüpü bulunan 42 FKF 78 plakalı otomobiliyle otoparka girdi. Ö.E., otomobilini otoparkın orta kısmına park edince, durumundan şüphelenen çevredekiler 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulundu. İhbarla bölgeye gelen polis ekipleri otomobil içerisindeki Ö.E. ile bağlantı kurmaya çalıştı.

GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI

Polis, otomobilde 6 piknik tüpü olduğunu görünce güvenlik önlemleri alarak itfaiye ve sağlık ekiplerinden de destek istedi. Kadın polis memurlarının da devreye girmesiyle Ö.E., otomobilinin kapılarını açtı. Ekipler, Ö.E.’yi ve piknik tüplerini otomobilden çıkarttı. Ö.E., yakındaki polis noktasına götürülürken, piknik tüpleri ekipler tarafından kapatıldı.

GÜÇLÜKLE İKNA EDİLDİ

Polis tarafından otomobilden çıkartılan Ö.E., kontrol noktasına götürüldüğü esnada, "Ben tedavi istemiyorum. Ben hiçbir şey istemiyorum. Lütfen rahat bırakın beni. Ben tedavi olmak istemiyorum. Duydunuz mu?” demesi dikkat çekti.Polis ekiplerinin de 20 dakikalık ısrarının ardından Ö.E., ambulansa binmeyi kabul ederek hastaneye kaldırıldı. DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: