Antalya
11.01.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
Özcan güven tazeledi
Özcan güven tazeledi

 MANAVGAT Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı Hasan Özcan, genel kurulda 4 bin 135 oyun 1.821'ini alarak yeniden başkan seçildi.

 

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın 9'uncu seçimli olağan genel kurul toplantısı Atatürk Kültür Merkezi'nde yapıldı. Genel kurulda, divan heyetinin başkanlığını Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere üstlendi. Genel kurulu Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri de takip etti.

1.821 OY ALDI

Seçimde 6 bin 498 üyenin bulunduğu Manavgat Esnaf wve Sanatkarlar Odası'nda 4 bin 169 üye oy kullandı. 22 sandıkta kullanılan 4 bin 169 oydan 4 bin 135'i geçerli sayıldı. Geçerli oyların 1.821'ini alan mevcut başkan Hasan Özcan yeniden oda başkanlığına seçildi. Diğer adaylardan Nihat Arslan 1454, Hasan Çelik 860 oyda kaldı, 34 oy ise geçersiz sayıldı.

ESNAFA YAKIŞAN SEÇİM

Seçim sonrası destekleyenleriyle sevinç yaşayan Hasan Özcan,üyelerden rakip adayların da alkışlanmasını istedi. Özcan, "Manavgat esnafına yakışan seçim oldu. Diğer rakiplerim, biz de bu süreci sorunsuz sıkıntısız tamamladık. Onlar da bunun bir savaş değil yarış olduğunun bilinci ile hareket etti. Kendi gönüldaşlarımı, esnaf sanatkarlarımı rakiplerime destek veren esnafımızı da tebrik ediyorum. Kazanan alkışlanacak, kaybeden için de bu alkış olacak" diye konuştu. DHA

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: