Antalya
10.01.2022
A
GÜNDEM , SİVİL TOPLUM
Bucak’tan muhtar ve esnaf ziyaretleri
Bucak’tan muhtar ve esnaf ziyaretleri

Antalya Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar ve Kafe Barlar Odası Başkan Adayı Turgut Bucak, Konyaaltı mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Ardından Çakırlar bölgesindeki esnafları ziyaret eden Bucak, görüş alışverişinde bulundu ve projelerini anlattı.

 

Antalya Börekçiler, Etli Pideciler, Yufkacılar, Kafeteryacılar ve Kafe Barlar Odasının 26 Ocak 2022’de gerçekleştirilecek genel kurul öncesi çalışmalarına devam eden Başkan Adayı Turgut Bucak, Konyaaltı  ilçesindeki mahalle muhtarları ile Sedir Gözleme Köy Kahvaltı Salonu’nda bir araya geldi. Muhtarlarla birlikte esnafları hakkında istişarelerde bulunan Bucak,“Tatil gününüzde bizleri kırmayıp geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Devletimiz ile halkımızın arasındaki köprü olan siz muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Oda seçiminde 3 adayız. İyi çalışan, esnafımıza kim daha iyi hizmet edecekse o kazansın diye düşünüyoruz. Allah’ın izniyle önümüzdeki süreçte sizlerin de destekleri ile esnaflarımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışacağız. Üyelerimize rağmen değil, üyelerimizle doğru ve sistemli bir yönetim anlayışıyla yola çıktık” diye konuştu.

Esnafların sıkıntılarını dinledi

Çakırlar Pazarı’ndaki esnafı tek tek ziyaret ederek dinleyen Bucak, “Malum, pandemi koşullarından dolayı bütün esnafımız zor günler geçirdi. Şu anda da özellikle fiyatlardaki dalgalanma moral bozuyor. Bizler de oda olarak, üzerimize düşen görevlerimizi yerine getirerek esnaflarımızın sorunlarını yine sizlerle birlikte çözeceğiz. ‘Ben yaptım oldu’ mantığını bir kenara bırakıp, birlikte hareket edeceğimiz bir anlayışla hizmet edeceğiz” dedi.   

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: