Antalya
14.12.2021
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
KİMLİĞİ BELİRLENDİ
KİMLİĞİ BELİRLENDİ

ANTALYA'da ormanda cesedi bulunan kişinin, evli ve 3 çocuk babası İbrahim Deniz (35) olduğu belirlendi. Polis, olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı.

Olay, önceki gün saat 13.30 sıralarında Kepez ilçesi Aktoprak Mahallesi'nde meydana geldi. Ormanda gezintiye çıkan çocuklar, bir kişinin yol kenarına yakın bölgede hareketsiz yattığını görünce polise haber verdi. Gelen polis ekipleri, 30- 35 yaşlarında bir erkeğin cesedi ile karşılaştı. Cesedin üzerinden kimlik çıkmadı.

İZMARİTLERİ BİLE İNCELEDİLER

İncelemelerini sürdüren ekipler, üzerinden kimlik çıkmayan cesedin vücudunda herhangi bir kurşun izine rastlamazken, kafa bölgesinde derin yarıklar bulunduğunu tespit etti. Çok yönlü araştırmayı sürdüren ekipler, olayı aydınlatabilmek için cesede yakın kısımda bulunan sigara izmaritlerini dahi incelemeye aldı.Yapılan araştırmada cesedin, 3 çocuk babası İbrahim Deniz'e ait olduğunu belirledi. Polis, olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı.

CENAZESİ VAN'A GÖNDERİLECEK

İbrahim Deniz'in cumartesi günü eve gelmediğini söyleyen amcası Cengiz Deniz, kayıp müracaatında bulunduklarını belirterek, "Yeğenim inşaat işleri ile uğraşıyordu. Bize polis ulaşarak durumu bildirdi. Çok üzüldük" dedi. İbrahim Deniz'in cenazesi, otopsinin ardından toprağa verilmek üzere Van'a götürülecek. DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: