Antalya
06.12.2021
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
Öğretmenin sır ölümü
Öğretmenin sır ölümü

Batman’daki ailesini kayıp başvurusu yaptığı Hamza Yılmaz (28) denizde ölü bulundu. Yılmaz’ın üzerinden öğretmen kimliği çıktı.

Geçtiğimiz cumartesi günü Muratpaşa ilçesi Yavuz Özcan Parkı’nda gezen vatandaşlar, üstünde kıyafetleri olan bir kişinin su yüzeyinde hareketsiz olarak durduğunu gördü. İhbarla beraber parka gelen Sahil Güvenlik ekipleri, denizden 100 metre açıkta bulunan ve adının Hamza Yılmaz olduğu öğrenilen kişiyi botla alarak Yat Limanı’ndan karaya çıkardı. Hayatını kaybettiği tespit edilen Hamza Yılmaz’ın üzerinden öğretmen kimliği çıktı. Olay yeri inceleme ekibinin çalışmasının ardından Yılmaz’ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

ŞIRNAK’TA EDEBİYAT ÖĞRETMENİYDİ

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir ortaokulda edebiyat öğretmenliği yaptığı öğrenilen Yılmaz'ın, önceki gün  otobüsle Ankara'dan Antalya'ya geldiği belirlendi. Yılmaz'ın ailesinin kendisinden 14 Kasım'dan bu yana haber alamadığı, annesinin önceki polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulunduğu belirtildi. 

 

BİRİSİ İTMİŞ OLABİLİR

Sabah saatlerinde yeğeninin cenazesini almaya gelen amca Bayram Yılmaz, yaşananlara inanmak istemediklerini söyledi. Yeğeninin hiçbir sorununu bulunmadığını, kimseyle de husumetinin olmadığını belirten Yılmaz "Öğretmenlik yapıyordu. Buraya geldiği gün denizden cesedi çıkıyor. Birisi falezlerin üstünden itmiş de olabilir, her türlü ihtimalden şüpheleniyoruz. Konunun araştırılmasını istiyoruz" dedi.Yılmaz'ın cenazesi, toprağa verilmek üzere memleketi Batman'a götürüldü.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: