Antalya
03.12.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Özel sporcuların 3 Aralık buluşması
Özel sporcuların 3 Aralık buluşması

Antalya Valisi Ersin Yazıcı,  Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organize ettiği özel sporcularla buluşma etkinliğine katıldı.

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, masa tenisinden tekvandoya, yüzmeden tenise birçok alanda ulusal ve uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden özel sporcularla,  3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.  Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin ve Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Yavuz Gürhan’ın da hazır bulunduğu etkinlikte sporcular ve aileleriyle bol bol sohbet eden Yazıcı günün anısına fotoğraf da çektirdi.

YAZICI: SİZİN EMRİNİZDEYİZ

Yazıcı burada yaptığı konuşmada “Sizlerle birlikte olduğum için mutluyum. Burada çok özel insanlar var. Her biriniz karakterinizle, mücadelenizle başarılarınızla, her şeyinizle özelsiniz. Sizin gibi özel insanların spora olan bağlılığı ve gösterdiği başarı bizleri aşırı şekilde mutlu ediyor. Bizi mutlu etmeye lütfen devam edin. Sizlere elimizden gelen desteği zaten devletimiz olarak gösteriyoruz. Göstermeye de devam edeceğiz Antalya’da özellikle de biz, sizin emrinizdeyiz” dedi. 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: