Antalya
04.12.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
CHP'nin 5 mahalle örgütü kahvaltıda buluştu
CHP'nin 5 mahalle örgütü kahvaltıda buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin, Soğuksu, Bayındır,  Güvenlik, Meltem ve Yıldız Mahalle temsilciliği yönetici ve üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. Etkinlikte partililer, “El ele ve omuz omuza iktidara yürüyoruz” mesajını verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muratpaşa İlçesi Soğuksu-Bayındır-Güvenlik Mahalle Temsilciliği’nde düzenlenen kahvaltıya; Yıldız Mahalle Temsilcisi Abdullah Gencer, Meltem Mahalle Temsilcisi Hıdır Kıran, Bayındır Mahallesi Temsilcisi Halil Uygan, Güvenlik Mahalle Temsilcisi Ramazan Çiçek ile Körfez Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rasim Gündüz,  Akdeniz Gerçek Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Songül Başkaya, 2010-2012 CHP Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Aygül Kılıç, eski belediye meclis üyesi Yener Altıntaş ve mahalleliler katıldı.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Soğuksu Mahalle Temsilciği Hüseyin Erşin’in ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda bol bol sohbet eden  partililer, gündemdeki konular ile ilgili görüş alışverişinde de bulundu.  Görüşmelerde mahalle temsilcilerinin çalışmalarının daha iyi tanıtılması, sosyal faaliyetlerde birlikte hareket edilmesi konusunda görüş birliğine varıldı. Toplantıda ayrıca gerek yerel seçimlerde, gerekse milletvekili seçimlerde adayların ön seçimle belirlenmesi konusunda tavsiye kararı da alındı. Partililer yaptıkları ortak açıklamada , “El ele, omuz omuza iktidara yürüyoruz” mesajını da verdiler.  

MAHALLEDE GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Katılımcılara çalışmaları hakkında bilgi veren CHP Soğuksu Mahalle Temsilcisi Hüseyin Erşin, gönüllü olarak çalışan partililerin emekleri ve yardımları ile öğrencilere tablet, ihtiyaç sahiplerine gıda paketi gibi pek çok güzel işe imza attıklarını vurguladı. Mehmet Doğan

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: