Antalya
Yayın Tarihi : 01.12.202100:50
Güncelleme Tarihi : 30.11.202119:25
A
GÜNDEM , GÜVENLİK
Ne yaptıysa olmadı
Ne yaptıysa olmadı

Manavgat ilçesinde uyuşturucudan kurtulmak için taktırdığı çipin sahte çıkmasıyla gündeme gelen Kerim Can Şenol (23), evinde ölü bulundu. Gencin cenazesini alan yakınları sinir krizi geçirdi.

Manavgat ilçesi Kavaklı Mahallesi’nde 6533 Sokaktaki bir apartman dairesinde oturan 23 yaşındaki torunu Kerim Can Şenol’un, uzun süredir hareketsiz yattığını fark eden babaannesi durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla eve gelen sağlık ekipleri yaptığı kontrolde gencin hayatını kaybettiğini belirledi.

YASA BOĞULDULAR

Savcılık ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından Şenol’un cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan otopsinin ardından Şenol’un cenazesi toprağa verilmek üzere Konya’ya gönderildi. Cenazenin alınması sırasında Şenol’un bir yakını güçlükle ayakta durabildi.  

YARDIM İSTEMİŞTİ

Kerim Can Şenol, 2019 yılında uyuşturucudan kurtulmak için yine uyuşturucu kullanan babası ile birlikte taktırdığı çipin sahte çıktığı iddiasıyla gündeme gelmiş ve 14 yaşında arkadaş aracılığıyla uyuşturucuya başladığını, genç yaşta ölmek istemediğini söyleyip yardım istemişti.  Kerim Can Şenol, 2 yıl önce verdiği bir röportajda, 14 yaşında okul arkadaşı aracılığıyla uyuşturucuya başladığını, 6 yıldır uyuşturucu kullandığını belirterek “Bir şekilde para bulup, uyuşturucu alıyorum. Kullandığım zaman rahatlıyor kriz gelene kadar normal yaşantımı sürdürüyorum. 20 yaşında hayatımın baharındayım. Genç yaşta ölmek istemiyorum. Bu illetten kurtulup yaşamak istiyorum. Yetkililerden bana yardım etmelerini istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.  İHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: