Antalya
24.11.2021
A
GÜNDEM , EKONOMİ
Growtech 20. kez açılıyor
Growtech 20. kez açılıyor

Dünyanın en büyük örtü altı tarım sektörü fuarı olarak gösterilen 20’inci Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı (Growtech) bugün başlıyor.

25 ülkeden 510 katılımcı firmanın yer alacağı fuarda, 'Sera Teknolojileri ve Ekipmanları', 'Sulama Sistemleri ve Ekipmanları', 'Tohum', 'Bitki Besleme & Bitki Koruma', 'Tarım Makinaları ve Teknolojileri', 'Hayvancılık Ekipmanları' kategorilerindeki ürün ve hizmetler beğeniye sunulacak.

KEŞFET, BÜYÜT, KAZAN!

Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “Keşfet, Büyüt, Kazan!” mottosu ile düzenleyecekleri fuarda, tarım sektörünün potansiyelini en iyi şekilde artırma şansı sunduklarını belirtti.

ANFAŞ Fuar Merkezi’nde 60 bin metrekare alanında yapılacak etkinlikte İspanya, Hollanda ve Macaristan’dan ülke bazında milli katılım sağlanacağını dile getiren Er, “Pandemi koşulları nedeni ile sağlık önlemlerinin ön planda tutulacağı fuarda maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulacak. Ayrıca 2008 yılından bu yapılan ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri de sahiplerini bulacak” diye konuştu.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: