Antalya
Yayın Tarihi : 22.11.202101:31
Güncelleme Tarihi : 21.11.202120:33
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM-BÜROKRASİ
Turunç Masa’da 7. yaş kutlaması
Turunç Masa’da  7. yaş kutlaması

Muratpaşa Belediyesi’nin yönetişim sistemi Turunç Masa, 7’nci yaşını kutladı.  Turunç Masa çalışanlarıyla birlikte pasta kesen Başkan Ümit Uysal’a Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği meclis  toplantısı için Antalya’da bulunan belediye başkanları eşlik etti.  

Muratpaşa Belediyesi'nin 17 Kasım 2014'te çalışmalarına başlayan halkla ilişkiler ve iletişim projesi Turunç Masa, 7 yaşına girdi. Turunç Masa çalışanları, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Muratpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği meclis toplantısı için Antalya’da bulunan belediye başkanlarıyla birlikte pasta keserek yıldönümünü kutladı.

BAŞKANLAR KONUK OLDU

Belediye fuayesinde düzenlenen etkinliğe Ankara Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Bursa Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan katıldı.

HALKIN İRADESİ ÖNEMLİ

Turunç Masa'nın bir yönetişim sistemi olduğuna dikkat çeken Uysal, “ Verimlilik, etkinlik, sorumluluk ve hesap verebilirlik yönetişimde en önemli unsurlardır. Halkın iradesine göre belediyeyi şekillendiriyoruz” dedi.  

 

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: