Antalya
18.11.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
AGC’den kişisel gelişim etkinliği
AGC’den kişisel gelişim etkinliği

Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nin ortak organizasyonuyla kente gelecek olan Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu, “Koronavirüs Sonrası Dünya ve Değişen Dünyada Medyanın Konumu” başlıklı bir sunum yapacak.

 

Geçtiğimiz ay göreve seçilen Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş ile yönetim kurulu üyeleri, “ Her ay bir proje” vaatleri kapsamında ilk olarak Antalya Organize Sanayi Bölgesi yönetimi ile bir protokol imzalamıştı. Eğitim, kültür ve spor alanında işbirliği yapılmasını içeren protokol kapsamında düzenlenen  “Kişisel Gelişim Buluşmaları”nın ilk konuğu Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu olacak. 24 Kasım akşamı Antalya Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek söyleşide Kuzuloğlu, “Koronavirüs Sonrası Dünya ve Değişen Dünyada Medyanın Konumu” başlıklı bir sunum yapacak.  Etkinlikte, Antalyalı gazetecilerin yanı sıra Antalya OSB sanayicileri ve Akdeniz İletişim Fakültesi’nden akademisyenler  yer alacak

KİŞİSEL GELİŞİMİ ÖNEMSİYORUZ

AGC Başkanı İdris Taş, “Gazetecilik gibi zor bir mesleği ifa eden meslektaşlarımızın iş yaşamlarıyla ilgili sorunlarına kayıtsız kalmıyor, çözümleri konusunda bir meslek örgütü olarak üzerimize düşen görevleri yerine getirmek için çabalıyoruz. Bunun yanı sıra üyelerimizin kişisel gelişimlerini de önemsiyoruz. Sosyal hayatın, iş hayatı kadar önemli olduğuna inanıyoruz. ‘Kişisel Gelişim Buluşmaları’ organizasyonuna desteklerini esirgemeyen OSB Başkan Ali Bahar ayrıca üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

GÜÇLÜ BASIN GÜÇLÜ ŞEHİR

Bir şehrin güçlü olması için yerel ve bölgesel basının hür ve bağımsız olması gerektiğini belirten Bahar ise “Göreve geldiğimiz günden bu yana Antalya basınına elimizdeki imkânlar minvalinde destek olmaya çalıştık. AGC’nin yeni dönem Başkanı Sayın İdris Taş ve ekibi ile desteğimizi bir kat artıracak güzel bir iş birliğine imza attık. Bu kapsamda hem Antalyalı gazeteci dostlarımızın hem de sanayicilerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacağını umduğumuz bir eğitim etkinliğine ev sahipliği yapacak olmaktan son derece mutluyuz.” dedi.  

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: