Antalya
05.11.2021
A
GÜNDEM , POLİTİKA
TKP, 7 Kasım Pazar günü 8 noktada toplantı düzenleyecek
TKP, 7 Kasım Pazar günü 8 noktada toplantı düzenleyecek

Türkiye Komünist Partisi(TKP) Antalya İl Başkanlığı,  eş zamanlı olarak Antalya’nın 8 ayrı noktasında toplantı düzenleyecek. 

Alanya Belediye Başkanları Parkı, Konyaaltı Altınkum Semt Evi, Kepez Ulus Semt Evi, Kepez Özgürlük Semt Evi, Manavgat Kavaklı Semt Evi, Muratpaşa  - Bilgece Kültür Evi,  Muratpaşa Güzeloba Semt Evi, Muratpaşa Bahçelievler Semt Evi ve Finike Gökbük Köy Evi, 7 Kasım Pazar günü saat 15.00’te “Türkiye Komünist Gençliği Buluşması” başlıklı bir etkinlik gerçekleştirilecek.

TKP’den yapılan yazılı açıklamada, “İnsana yakışır bir düzen için mücadele ederken haklarımızı bir kez daha hatırlatacağız ve bize dayatılan güvencesiz yaşama boyun eğmeyeceğimizi haykıracağız.İşsizliğin yasaklandığı, eşit ve parasız eğitim ile sağlık hizmetinin devlet güvencesinde olduğu, insanın insanı sömürmediği; ısınma, elektrik ve su gibi temel gereksinimlerin bedelsiz karşılandığı; herkesin sağlıklı konutlarda yaşadığı, yoksulluk ve açlığın ortadan kalktığı, cehalet ve gericiliğin alt edildiği, bağımsız ve güçlü bir Türkiye mümkündür. Namuslu, vicdanlı, ahlaklı insanları bir arada olmaya davet ediyoruz. Size dayatılan illüzyonun içinde kaybolmamaya, isyan etmeye, örgütlenmeye çağırıyoruz. İnsanlık iyi şeylere layıktır ve biz mutlaka başaracağız.” HABER MERKEZİ

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: