Antalya
04.11.2021
A
GÜNDEM , SPOR
Gençlere piyango
Gençlere piyango

Antalyaspor U19 Takımı’nın Giresun deplasmanında 2-1 galip geldiği maçı Başkan Aziz Çetin ve yöneticiler, Nuri Şahin ile birlikte takip etti. Başkan Çetin takıma kendi cebinden prim dağıtırken, Nuri Şahin 3-4 genci A Takım’a alacağı müjdesini verdi

 

Antalyaspor A.Ş. Başkanı Aziz Çetin ve Futbol sorumlusu Nuri Şahin, genç takımları yakın takibe aldı. Göreve geldikten sonra genç futbolculara gösterdiği ilgi ile bilinen Nuri Şahin, takımların antrenman ve maçlarını yakından takip ediyor. 5 yıllık sözleşme imzalayan ve uzun vadeli program yapan Şahin, A Takım’a izin verdiği günlerde de genç takımlara özel antrenman yaptırıyor.

TAM KADRO İZLEDİLER

Başkan Çetin ve Nuri Şahin’in genç takımlara verdiği ilgi Giresun deplasmanında da devam etti. Maç günü Bulancak İlçesi’nde Antalyaspor ile Giresunspor U19 takımları arasında oynanan maçı, Antalyaspor A.Ş. Başkanı Aziz Çetin ve yöneticiler eşleri ile birlikte izlerken, Nuri Şahin ve teknik ekibi de izleyenler arasında yer aldı. Uzun yıllar sonra ilk kez yönetim ve teknik kadroyu maçlarında gören genç futbolcular, 9 kişi kalmalarına rağmen güçlü rakiplerini 2-1 yenmeyi başardı.

CEBİNDEN PRİM DAĞITTI

Maçın ardından Başkan Aziz çetin ve Futbol Sorumlusu Nuri Şahin, U19 takımının soyunma odasına giderek futbolcuları tek tek tebrik etti. Genç takımlar maçlarını yakından takip ettiklerini ve bundan sonra da edeceklerini belirten Başkan Aziz Çetin, U19 takımına Giresun galibiyeti nedeni ile kendi cebinden prim dağıttı. Kulübün böyle bir geleneğinin olmadığını belirten Çetin, “Böyle bir alışkanlık olmasını istemem. Altyapıya verdiğim önem nedeni ile gençleri daha iyi motive olmaları için böyle bir karar verdim. Gençler için asıl kazanç, A Takım’a yükselmek olmalı ve öyle olacak. İyi çalışıp kendini gösteren futbolcuları ödüllendirme ve A Takım’a alma konusunda kararlıyız. Altyapı ile ilgili daha güzel uygulamalarımız olacak” dedi.

3-4 GENÇ A TAKIMA ÇIKACAK

Başkan Çetin’in ardından konuşan Antalyaspor Futbol Sorumlusu Nuri Şahin de, tüm yaş gruplarını yakından takip ettiğini ve bazı futbolcuları zaman zaman A Takım’a aldığını belirtti. U19 takımında yetenekli isimlerin olduğunu ve böyle çalışmaları halinde devre arasında veya önümüzdeki sezon en az 3-4 futbolcuyu A Takım’a alacağını belirten Nuri Şahin, konuşmasının ardından tüm futbolcuları tek tek tebrik etti.

Hasan YAVAŞLAR

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: