Antalya
04.11.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Sahaflar Festivali yoğun ilgi görüyor
Sahaflar Festivali yoğun ilgi görüyor

KEPEZ Belediyesi tarafından bu yıl 3'ncüsü açılan 'Sahaflar Festivali'ne kitapseverler ile yazarların ilgisi yoğun oldu.

DokumaPark'ta açılan ve 7 ilden 41 esnafın katıldığı festivalde tarihe tanıklık etmiş antika eşyalar, el yazması, kurşun harflerle basılmış kitaplar da yer aldı. İkinci el ve yeni baskı roman, öykü, hikâye türü birçok çeşit kitap yanında ders kitapları, ansiklopediler de festivale uygun indirimli fiyatlarla okurlara ulaştı.

YAZARLAR KİTAPLARINI İMZALADI

10 gün süren 'Sahaflar Festivali'nde birçok yazar da kitaplarını tanıtma fırsatı buldu, imza günlerinde okurlarıyla bir araya geldi. Yazarlar İlyas Ali Daştan, Himmet Cansız, Nizamettin Özmen, Ulviye Kuccuk, Bolat Ünsal eski ve yeni baskı eserlerini kitapseverlere imzaladı. Yazarlar, söyleşilerde eserleri hakkında bilgi verdi.

AÇIK ARTIRMAYLA SATIŞ YAPILDI

Festivalde, birçok çeşit kitap ise açık artırma usulüyle satışa sunuldu. Artırma da yüzlerce adet kitap alıcı buldu. Okurlar, festival süresince festival nedeniyle indirimli fiyattan birden fazla kitap satın alma imkânına sahip oldu. DHA

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: