Antalya
02.11.2021
A
GÜNDEM , YEREL YÖNETİM
Muratpaşa’dan rekor promosyon
Muratpaşa’dan  rekor promosyon

Muratpaşa Belediyesi’nin, kurumda çalışan 531 personeli kapsayan banka promosyon ihalesi sonuçlandı.  9 bankanın teklif verdiği ihale, 8 bin 550 liralık ödemeyle TEB’in oldu.

Muratpaşa Belediyesi'nin memur, işçi ve sözleşmeli memur statüsünde 531 çalışanını kapsayan banka promosyon ihalesi sonuçlandı. 3 yıllık maaş ve diğer ödemeleri kapsayan ihaleyi,8 bin 550 liralık teklifiyle TEB kazandı. Çalışanlara promosyon ödemeleri yeni yılda, 20 Ocak’ta gerçekleştirilecek. Belediye Başkanı Ümit Uysal, sağladıkları bütçe disiplini sayesinde banka promosyon ihalesinde bu rakamlara ulaşıldığını söyledi.

ÖRNEK BİR KONUMDAYIZ

Muratpaşa Belediyesi’nin gerek ödeme dengeleri ve süreleriyle gerekse bütçe verimliliğiyle kamu kurumu ve kuruluşları içinde örnek bir konumda olduğunu belirten Başkan Uysal, ihaleye 9 bankanın teklif vermesinin bunun en önemli göstergesi olduğunu söyledi.  Başkan Uysal, “Son derece şeffaf bir şekilde gerçekleştirilen ihale sürecinin sonunda ihaleyi sonuçlandırdık. Çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun" dedi.

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: