Antalya
20.10.2021
A
GÜNDEM , SPOR
Nuri Şahin'den duygusal paylaşım
Nuri Şahin'den duygusal paylaşım

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada futbolculuk kariyerini sonlandırıp teknik adamlığa başladığını belirten Nuri Şahin, “Her şeyimi borçlu olduğum futbolu güzelleştirmeye ilk günkü tutkuyla devam edeceğim” dedi

 

Antalyaspor’da profesyonel futbolculuk kariyerini sonlandıran ve Futbol Sorumlusu olarak teknik adamlık kariyerine başlayan Nuri Şahin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak yeni kararını spor camiasına duyurdu. Kendisine teknik adamlık şansı veren Antalyaspor Başkan Aziz Çetin’e teşekkür eden Nuri Şahin, futbola ilk günkü tutkuyla bağlı olduğunu ve bu oyunu güzelleştirmek için çalışmayı sürdüreceğini söyledi.

NURİ ŞAHİN’İN AÇIKLAMASI

Küçücük bir çocuktum ve bu oyunun; mücadelesi, sevinci, heyecanı, üzüntüsü, başarısı, başarısızlığı ve daha birçok şeyine aşık olmuştum. Kendimi en iyi futbolla ifade ettim kendimi en mutlu hissettiğim yer sahaydı. Bu hayata dair neyim varsa o yeşil saha ve o meşin yuvarlak verdi bana. Tutkuyla bağlandığı şey, bir insanın hayatına ne kadar dokunabilirse, futbol benim hayatıma o kadar dokundu; tüm muhteşemliğiyle. Bugüne kadar yaşadığım her şey için minnettarım.
Artık kariyerime futbol sorumlusu olarak devam etme zamanı. Saha içinde tecrübe ettiğim, araştırıp biriktirdiğim, birlikte çalıştığım hocalarımdan öğrendiğim tüm bilgileri artık ortaya koyma vakti. Fraport TAV Antalyaspor’da bana bu şansı veren başkanımıza ve tüm yönetimimize çok teşekkür ederim.

Bugüne kadar formasını giydiğim tüm kulüplere ve yöneticilerine, bilgilerini ve tecrübelerini benimle paylaşan tüm hocalarıma, gittiğim her yerde beni destekleyen taraftarlara, aldığım her kararda arkamda duran aileme, eşime, biricik çocuklarıma ve ekibime çok teşekkür etmek istiyorum. Bilsinler ki futbola ilk başladığım günkü kadar heyecanlıyım.

Bilsinler ki futbolu sevmeye ve onu güzelleştirmeye devam edeceğim, ilk günkü tutkumla”.

Haber Merkezi

Paylaş
ETİKETLER:
Yok
YAZAR: